Młodszy Specjalista ds. Operacji Sprzedażowych i Licencji z językiem Włoskim

3Shape Poland Sp. z o.o.

  • Południowa 27c, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Południowa 27c

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z procesem tworzenia zamówień sprzedażowych oraz obsługi zleceń zakupów

  • Zarządzanie korespondencją pomiędzy zespołem sprzedażowym i klientami

  • Aktywna komunikacja z dystrybutorami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie ( C1, C2)

  • Biegła znajomość języka włoskiego

  • Analityczny umysł oraz koncentracja na szczegółach

  • Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność oraz elastyczność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych

  • Praktyczne wykorzystywanie języka włoskiego w codziennej pracy

  • 8 godzinną pracę w godzinach 7-15, 9-17 (podczas 3 miesięcznego okresu próbnego praca w godzinach 7-15 )

  • Codzienny kontakt z klientami oraz dystrybutorami

  • 40 minutową płatną przerwę wliczoną w czas pracy

  • Udział w tworzeniu wiodących na rynku produktów dla klientów na całym świecie

  • Wyzwania wymagające Twojej wiedzy technicznej oraz umiejętności analitycznych i komunikatywności

  • Rozwój osobisty w sferze personalnej jak i zawodowej

  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka niemieckiego

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Z uwagi na swój innowacyjny produkt, firma określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego. W celu wsparcia dalszego rozwoju firmy, poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Licencji. Szukamy entuzjastycznego i kompetentnego kolegi/koleżanki który/-a pomoże nam w obsłudze stale rosnącej bazy klientów i osiągnięciu naszych celów. Naszą ambicją w dziale sprzedaży jest przekraczanie oczekiwań klientów poprzez obsługę zamówień i wniosków od dystrybutorów oraz klientów końcowych z największą starannością.

Przewiń do profilu firmy