Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacji w dziale Obsługi Klienta

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne i terminowe zarządzanie zgłoszonymi przez klienta problemami

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia, telefonicznie i mailowo, dedykowanym klientom B2B

  • Codzienna obsługa klientów z Polski i z zagranicy, m.in w zakresie zamówień, faktur i reklamacji

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Współpraca z całym Omnipackowym teamem: magazynem i firmami kurierskimi, działem finansów, sprzedaży oraz technicznym

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w branży logistycznej (mile widziane również w pracy na magazynie)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na swobodną komunikację telefoniczną i mailową z klientem zagranicznym

  • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność budowania relacji z klientem

  • Samodzielność i asertywność w rozwiązywaniu problemów klienta

  • Zainteresowanie tematyką techniczną

  • Bardzo dobra systematyczna organizacja pracy własnej

  • Chęć rozwoju w branży logistycznej

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku, rotacyjnie w godzinach 8-16 i 10-18

  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura w centrum Warszawy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Omnipack Sp. z o.o.

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy