Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacji z językiem angielskim

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski)

    Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne biznesowe wsparcie klienta w języku polskim i angielskim, zarówno mailowe jak i telefoniczne

  • Rozwiązywanie problemów logistycznych dla naszych klientów biznesowych

  • Wspieranie klientów w zakresie wdrażania usprawnień i nowych procesów

  • Budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami biznesowymi

  • Współpraca z Omnipackowym teamem: operacjami, magazynem, działem finansów, sprzedaży i technologii

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację telefoniczną i mailową z klientem anglojęzycznym (poziom B2/C1)

  • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność budowania relacji z klientem

  • Samodzielność i asertywność w rozwiązywaniu problemów klienta

  • Bardzo dobra, systematyczna organizacja pracy własnej

  • Chęć rozwoju w branży logistycznej

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

  • Doświadczenie w branży logistycznej, również w pracy na magazynie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku (godziny operacyjne 8:00-18:00)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę blisko operacji logistycznych w nowoczesnym magazynie, w Nadarzynie

  • Możliwość rozwoju w ramach Merchant Support lub innych działach

  • Pracę w dynamicznym środowisku z realnym wpływem na rozwój firmy w Polsce i zagranicą oraz na rozwój swoich kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Omnipack Sp. z o.o.

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy