Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. operacyjnych (PV)

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • dobór rozwiązania dla danego klienta - w tym wizualizacja pracy instalacji (np. Helioscope) tworzona na podstawie projektu budynków oraz zapotrzebowania na energię elektryczną

  • wykonywanie inspekcji i audytów instalacji fotowoltaicznych

  • opracowanie ofert techniczno-ekonomicznych

  • techniczna obsługa klienta

Podział czasu pracy
30%

opracowanie ofert techniczno-ekonomicznych

30%

wykonywanie inspekcji i audytów instalacji fotowoltaicznych

30%

dobór rozwiązania dla danego klienta

10%

techniczna obsługa klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (wydział: elektryczny, energetyczny, ochrona środowiska lub pokrewne)

  • doświadczenie w pracy przy projektach OZE minimum rok

  • doświadczenie w przygotowaniu projektów, doborze komponentów

  • znajomość obsługi programów MS Office, PV SOL, Autocad

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami

  • znajomość rysunku technicznego instalacji elektrycznej

  • komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie, dokładność, współpraca w zespole

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E do 1kV, doświadczenie w branży PV

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy

  • ZFŚS

  • nowoczesne narzędzia

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną

  • zajęcia językowe

  • szkolenia branżowe

  • przyjazne i ekologiczne środowisko pracy

  • świetna kawa i owoce

  • elastyczny czas pracy i praca zdalna

  • kartę sportową

  • biuro w centrum miasta (Altus) i kartę parkingową

  • rzeczywisty wpływ na rozwój naszej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne