Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

AUTO1 Polska Sp. z o.o.O firmie

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Warszawa

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2018 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych, a przychody wyniosły 2,9 miliarda euro. W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4000 osób.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

  • Działalność w ponad 30 krajach
  • Miesięcznie wielomilionowe obroty na platformie
  • Ponad 35 000 aktywnych dealerów
  • Adaptacyjna i innowacyjna kultura firmy

Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Obowiązki:

  • Kontakt z partnerami handlowymi i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie obsługi posprzedażowej
  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi, w tym kontakt z współpracownikami z oddziałów firmy na terenie całej Europy
  • Przygotowywanie porównań i analiz  oraz rekomendowanie rozwiązań w ramach przydzielonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub mailowej)
  • Mile widziana wiedza z zakresu techniki samochodowej i eksploatacji pojazdów oraz umiejętność sporządzania wycen wartości pojazdów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie i wiele więcej)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV.

  • Możliwość
    rozwoju
  • Imprezy integracyjne
  • Międzynarodowe środowisko
  • Pakiet
    świadczeń
  • Jeszcze więcej korzyści

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy