Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Autohero Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Autohero Polska Sp. z o.o.

Jagiellońska 88B

Warszawa

AUTOHERO to jeden z europejskich liderów sprzedaży samochodów używanych. Nasz marka obecna jest już w aż dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie w ofercie mamy ponad 2.500 samochodów osobowych.

Wszystkie nasze samochody są sprawdzone przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną roczną gwarancję na swój samochód. Oferujemy klientom możliwość zakupu samochodu w pełni online wraz z ekspresową dostawą samochodu pod wskazany adres.

W Polsce nasz flagowy showroom znajduje się w hali kultowej fabryki FSO - wszystkie oferowane samochody znajdują się na zadaszonej przestrzeni, co jest ogromnym wyjątkiem w skali europejskiej.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do nas na stanowisko Młodszego Specjalisty
ds. Operacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i realizacja zadań w zakresie wsparcia działu sprzedaży, w tym:
    • Obsługa infolinii obsługowo – informacyjnej dla klientów indywidualnych oraz obsługa posprzedażowa klientów
    • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub mailowej)
  • Status studenta studiów zaocznych lub absolwent studiów wyższych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu, dojrzałość w pracy, wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AUTO1 Group GmbH (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmujesz do wiadomości że Administratorem Danych Osobowych jest  AUTO1 Group GmbH (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy),  adres do kontaktu [email protected]

  1. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AUTO1 Group GmbH danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
  2. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  3. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
  4. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jednego roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres jednego roku.
  6. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
  7. Twoje dane osobowe przekażemy do AUTO1 Group GmbH w celu zarządzania aplikacją. Twoje dane mogę zostać przekazane odpowiedniej spółce z grupy AUTO1 Group GmbH w celu dopełnienia obowiązków związanych z zatrudnieniem oraz do usługodawcy SmartRecruiters Europe Ltd. w UE.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]
  8. Więcej informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy