Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji i Raportowania Operacyjnego

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie raportów na potrzeby działu,

  • Przeprowadzanie analiz danych,

  • Optymalizacja i automatyzacja procesu raportowania operacyjnego w dziale,

  • Monitorowanie i optymalizacja wskaźników ilościowych i jakościowych (KPI),

  • Udział w inicjatywie robotyzacji procesów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w zakresie raportowania i analizy danych,

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunkach tecznicznych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Umiejętność tworzenia i modyfikacji zapytań w SQL,

  • Znajomość zasad, metod i narzędzi wspierających analizę danych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • Znajomość branży ubezpieczeniowej,

  • Praktyczna znajomość narzędzia COGNOS oraz VBA.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym służbowy laptop,

  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-10:00),

  • Pracę hybrydową - również po okresie pandemii, a także możliwość pracy zdalnej,

  • Swobodną atmosferę: mówimy do siebie na "Ty",

  • Szeroki pakiet benefitów m.in prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, ubezpieczenie grupowe na życie oraz pakiet sportowo-rekreacyjny,

  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadaniowe wtorki

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy