Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. optymalizacji produkcji (LEAN)

FaureciaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta
Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Faurecia Decorations Plant w Wałbrzychu poszukuje:

Twoje zadania:

  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing i nadzór nad ich przestrzeganiem
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń związanych z wdrażanymi narzędziami
  • Analiza i ciągłe ulepszanie wydajności systemu produkcyjnego
  • Budowanie świadomości w zakładzie w zakresie narzędzi LEAN
  • Współpracę z innymi działami w zakresie wdrażanych narzędzi
  • Przygotowanie i prowadzenie wewnętrznych auditów
  • Raportowanie wyników zakładu, analiza danych i przygotowywanie prezentacji danych
  • Sporządzanie analiz i raportów
Oczekujemy:
  • Statusu studenta – preferowane kierunki studiów związane z zarządzaniem produkcji
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku)
  • Biegłej obsługi komputera – szczególnie sprawnej obsługi Excel, Power Point
  • Wiedzy z zakresu Lean Manufacturing
  • Bardzo dobrej organizacji czasu i pracy
  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8h)
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych
  • Kreatywności i otwartości na nowe doświadczenia

Nasza oferta:

  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa MultiSport
  • Stołówka pracownicza
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy