Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. organizacji eventów

International Center of Events II Sp. z o.o.

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja projektów targowych/konferencyjnych (w zakresie organizacyjno-logistycznym)

  • planowanie w tym opracowywanie harmonogramów realizacyjnych opracowywanie strategii i realizacja wydarzeń w wymiarze lokalnym oraz międzynarodowym

  • współtworzenie oferty wartości, założeń merytorycznych oraz biznesowych dla naszych wydarzeń

  • analiza rynku, trendów, rozwiązań, poszukiwanie inspiracji i nowych pomysłów na realizację

  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi, jak też zewnętrznymi w ramach realizacji wydarzeń (umowy, negocjacje warunków współpracy, nadzór nad realizacją współpracy, zamówienia materiałów)

  • tworzenie planów hali oraz zbieranie zamówień dodatkowych

  • przygotowywanie regulaminów imprezy, ich znajomość i dbałość o bieżącą aktualizację

  • kontakt z prelegentami i moderatorami

  • przygotowywanie bieżącej dokumentacji związanej z eventami

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze realizacji eventów lub/i dziale marketingu

  • bardzo dobra organizacja, w tym planowanie pracy oraz umiejętność priorytetyzowania zadań

  • umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

  • samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania

  • proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań

  • znajomość rynku eventowo-edukacyjnego oraz trendów związanych z planowaniem i realizacją wydarzeń biznesowych

  • znajomość programu Corel (mile widziana)

To oferujemy

  • Współpraca na podstawie umowy B2B

  • Długofalową i stałą współpracę w młodym zespole

  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań i wyzwań

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Rozwój w ramach prowadzonych projektów

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Grupa IC to zgrany zespół, głodny sukcesów chcący realizować unikalne eventy dające korzyści biznesowe Naszym Klientom.

Kilkudziesięcioosobowy zespół pełen ciekawych pomysłów, stuprocentowe zaangażowanie i chemia w zespole włącza przycisk do działania. Ten zespół to młoda krew pełna kreatywności, uporu, determinacji i profesjonalizmu.

Aktualnie tworzymy 32 marki - naszych autorskich wydarzeń, do których kreowania chcemy zaprosić właśnie Ciebie!

Więcej o nas: www.icevents.pl

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.