Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. organizacyjnych

PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI

  • Tarnobrzeska 9, Radom
    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Tarnobrzeska 9

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę połączeń telefonicznych, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz obsługę gości,

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura od strony organizacyjnej,

  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne pracowników biura w codziennej pracy,

  • Dbałość o zachowanie wymaganych standardów wyglądu i estetykę biura,

  • Obsługę recepcji,

  • Przygotowanie i obsługę spotkań,

  • Sporządzanie/redagowanie pism,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją pism,

  • Współpracę z dostawcami oraz firmami świadczącymi usługi na potrzeby biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie nauki),

  • Co najmniej jednego roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomości obsługi komputera, znajomość MS Word i MS Excel w stopniu średniozaawansowanym na wykonywanie powierzonych zadań. Komunikatywności oraz profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej,

  • Umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie,

  • Wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych oraz komunikatywności,

  • Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • Sumienności i odpowiedzialności,

  • Dyspozycyjności - możliwość realizacji delegacji 2 dniowej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Benefit Multisport

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Platforma Przemysłu Przyszłości jest fundacją Skarbu Państwa podlegającą Ministerstwu Rozwoju i Technologii. Jej celem jest wspieranie przedsiębiorstw w transformacji cyfrowej oraz wdrażaniu rozwiązań przemysłu 4.0