Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. OZE w dziale techniczno-projektowym

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

R.Power Sp. z o.o.

Puławska 2

Warszawa

R.Power jest liderem fotowoltaiki w Polsce z 20% udziałem rynkowym. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych, ich budowie, obsłudze oraz zarządzeniu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie rozmieszczeń elektrowni fotowoltaicznych;
  • wsparcie przy sporządzaniu wniosków o wydanie warunków przyłączenia;
  • wsparcie przy sporządzaniu wniosków o wydanie decyzji lokalizacji infrastruktury technicznej;
  • wsparcie przy sporządzaniu wniosków o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę;
  • wsparcie w procesach wewnętrznych prowadzonych przez zespół;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat preferowane: OZE, gospodarka przestrzenna, budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka;
  • praktyczna znajomość AutoCAD;
  • praktyczna znajomość MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • samodzielność, sumienność, dokładność;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność; otwartość w kontaktach międzyludzkich;

Oferujemy:

  • pracę dla czołowej firmy w branży energetyki słonecznej;
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy