Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Performance Marketingu

Esotiq&Henderson S.A.O firmie

Esotiq&Henderson S.A.

Budowlanych 31c

Gdańsk

Do naszego biura w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PERFORMANCE MARKETINGU

Opis stanowiska:

  • Planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii efektywnościowych (Facebook Ads, Google Ads)
  • Planowanie i wdrażanie kampanii e-mail marketingowych
  • Analiza i optymalizacja ścieżek automatyzacji marketingu
  • Tworzenie raportów z przeprowadzanych działań
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami eCommerce oraz Działem Marketingu offline

Wymagania:

  • Dobra znajomość Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads oraz e-mail marketingu
  • Dobra znajomość Ms Excel
  • Wiedza z zakresu e - commerce
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w performance marketingu i działaniach marketing automation

Oferujemy:

  • Oferujemy możliwość stałej współpracy na dogodnych warunkach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Świadczenia dodatkowe (możliwość wykupienia karty Multisport oraz pakietu medycznego LUX MED)
  • Kupony zniżkowe do marek ESOTIQ i HENDERSON

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji  CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy