Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Performance Marketingu

Empik S.A.

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W Zespole Performance Marketingu i Analiz będziesz brał/a udział w zarządzaniu traffickowaniem kampanii w ramach Campaign Managera oraz zarządzaniu obszarami Paid Social, czyli w Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, etc.🤳🏻📲

To znaczy, że w tej roli będziesz odpowiedzialna/y za:

✔ współtworzenie taktyk i ich implementację w obszarze reklamy kupowanej w modelu programmatic

✔ przygotowywanie i weryfikację skryptów zliczających

✔ monitoring trwających kampanii reklamowych

✔ współprowadzenie kampanii w obszarze paid social

✔ współpracę z pozostałymi działami digital/marketing w Grupie Empik

✔ zaawansowaną analizę skuteczności działań w dedykowanych kanałach

Nasze wymagania

A czego my potrzebujemy od Ciebie?

✔ chęci do nauki obsługi adserwerów komercyjnych oraz kampanii reklamowych w ramach platform: Facebook, TikTok, Twitter, Apple Search Ads

✔ analitycznego myślenia, umiejętności wyciągania wniosków na podstawie danych i zachowań użytkowników w celu zwiększania skuteczności działań reklamowych

✔ podstawowej wiedzy w zakresie takich zagadnień jak model atrybucji, trafficking (DCM, Adform) itp.

✔ dobrych umiejętności w zakresie obsługi Excel i znajomości FB Bussiness Managera

Mile widziane

  • xcv

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy