Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. personalnych

Grupa LOTOS S.A.O firmie

  • Elbląska 135, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa LOTOS S.A.

Elbląska 135

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektora oraz pracowników Pionu Zasobów Ludzkich w bieżących kwestiach administracyjnych

  • prowadzenie sekretariatu pionu, organizowanie spotkań, bieżąca współpraca z innymi biurami i działami firmy, dbanie o prawidłowy przepływ informacji

  • udział i protokołowanie spotkań ze związkami zawodowymi

  • prowadzenie korespondencji, przygotowywanie sprawozdań, prezentacji i projektów pism

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację

  • prowadzenie ewidencji i zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: prawo, administracja

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub asystenckim, preferowane doświadczenie w pracy w dziale HR i/lub dużej korporacji

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Outlook, Teams, Word, Excel)

  • komunikatywność

  • umiejętność priorytetyzacji zadań i zarządzania czasem

  • skrupulatność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań

  • inicjatywa, proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność podejmowania decyzji w zakresie powierzonych zadań, samodzielność

  • dyskrecja

To oferujemy

  • interesująca, różnorodna i odpowiedzialna praca

  • współpraca i możliwość poznania wszystkich obszarów organizacji

  • atrakcyjny pakiet Benefitów:

  • - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

  • - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS

  • - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team

  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Przewiń do profilu firmy