Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

HRK S.A.

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nasz Klient, firma z branży Retail pilnie poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Zadania:

  • wsparcie obsługi kadrowej pracowników;
  • współpraca z zewnętrznym vendorem w zakresie przekazywania danych do listy płac oraz ich kontrola;
  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu;
  • wsparcie obsługi ZFŚS;
  • zarządzanie benefitami, zgłoszenie i wyrejestrowania pracowników, przygotowywanie raportów dla działu płac;
  • przygotowywanie skierowań na badania, przekazywanie dokumentów z pakietu startowego;
  • praca na systemie do ewidencji czasu pracy;
  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • 2 - letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • mile widziana znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA;
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego;
  • minimum dobra znjomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel i Word;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista.

Ogłoszenie archiwalne