Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych (HR)

TÜV Rheinland Group

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • administracja kadrowa

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, zestawień i raportów

  • prowadzenie zapisów w systemach HR’owych

  • wsparcie procesów rekrutacji i onboardingu

  • obsługa zapytań pracowników

  • realizacja zadań związanych z wdrażaniem projektów centralnych

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości j. angielskiego (min.B2)- komunikacja, dokumentacja, korespondencja

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub szkolenia w zakresie HR

  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy

  • dobra organizacja pracy

  • orientacja na jakość i rezultaty

To oferujemy

  • współpracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • wsparcie i szkolenia na etapie wdrożenia do obowiązków

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju zarówno w „twardym” jak i „miękkim” obszarze HR

  • pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie grupowe

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program rekomendacji pracowników

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 59 krajach.

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Poszukujemy osoby, która chce się rozwijać w kierunku sprzedaży usług B2B. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za bezpośrednie kontakty z klientami biznesowymi celem sprzedaży usług certyfikacji wyrobów użytkowych. Jeśli jesteś osobą samodzielną, zmotywowaną, nastawioną na cele i osiąganie wyników, a także ważna jest dla Ciebie komunikacja i wysokie standardy obsługi klienta – zapraszamy do zaaplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl