Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych i Wynagrodzeń

CERI International Sp. Z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe i terminowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców we współpracy z zespołem w Łodzi.

  • Sporządzanie deklaracji ZUS i PIT.

  • Sprawna i rzetelna obsługa płacowa.

  • Prowadzenie dokumentacji personalno-płacowej, rozliczanie czasu pracy.

  • Usprawnianie procesów kadrowo-płacowych.

  • Aktualizowanie i współtworzenie regulacji wewnętrznych.

  • Udział w bieżących projektach zespołu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych.

  • Znasz zasady kalkulacji różnych składników wynagrodzeń oraz przepisy prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowe.

  • Skutecznie posługujesz się jęz. angielskim.

  • Swobodnie obsługujesz pakiet MS Office i Płatnika.

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość).

  • Cechuje Cię wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem. Potrafisz pracować pod presją czasu.

  • Jesteś dokładny/a, samodzielny/a, odpowiedzialny/a, wielozadaniowy/a i obowiązkowy/a.

  • Umiesz rozwiązywać problemy i tworzyć praktyczne rozwiązania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Kantyna i dofinansowanie posiłków

  • System kafeteryjny My Benefit

  • Zajęcia Joga i fitness

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Firma przyjazna osobom niepełnosprawnym

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

Przewiń do profilu firmy