Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Elica Group PolskaO firmie

  • Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska produkcyjne i pośrednio produkcyjne
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
  • Podejmowanie innowacyjnych działań rekrutacyjnych
  • Wsparcie w procesie wdrażania nowych pracowników w struktury firmy i pomoc w adaptacji
  • Bieżąca współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • Prowadzenie procesów legalizacji zatrudnienia obcokrajowców (opcjonalnie)
  • Aktywny udział w projektach employer-branding oraz komunikacji (działania wizerunkowe, udział w targach pracy)
  • Wsparcie procesów rozwojowych i szkoleniowych, organizacja szkoleń i administracja bazy szkoleniowej
  • Udział i współprowadzenie innych projektów związanych z poprawą wskaźników HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne bądź społeczne, mile widziane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi)
  • Doświadczenie w pracy w dziale HR
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel oraz PowerPoint),
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy
  • Inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole, jak i prowadzenia samodzielnych projektów

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Znajomość przepisów RODO

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Możliwości rozwoju w obszarze HR oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowane posiłki
  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Elica Group Polska

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2022.

Młodszy Specjalista ds. Personalnych, Jelcz-Laskowice