Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Sweco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy;

  • obsługa systemu kadrowego;

  • nadzór nad ewidencją czasu pracy;

  • ewidencjowanie wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich;

  • koordynacja działań administracyjnych związanych z procesem wdrożenia nowych pracowników;

  • obsługa pracowników w zakresie karty sportowej oraz opieki medycznej;

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowo-płacowej;

  • wsparcie działu HR w bieżących pracach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (ZZL, prawo pracy);

  • minimum roczne doświadczenie w dziale kadr;

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy;

  • dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność; komunikatywność.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: szkolenia, pakiet sportowy, opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Polska Sp. z o.o.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski. Sweco Polska jest częścią grupy Sweco, wiodącej, europejskiej firmy doradczej z branży architektonicznej i inżynieryjnej, zatrudniającej 17 500 ekspertów. Sweco notowane jest na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie, a jego roczne obroty kształtują się na poziomie ok. 20.6 mld SEK (1.9 mld EUR).”

Przewiń do profilu firmy