Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. personalnych (rekrutacja)

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla

  • dobór najbardziej efektywnych metod rekrutacji i aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów

  • zarządzanie bazą danych kandydatów

  • realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji

  • dbałość o realizację wskaźników rekrutacji

  • wsparcie w procesie wdrażania nowych pracowników w struktury firmy, prowadzenie szkoleń wstępnych

  • bieżące wsparcie działu w zakresie administracji personalnej (prowadzenie akt osobowych, wystawianie skierowań na badania lekarskie)

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Rekrutera

  • masz wykształcenie wyższe z zakresu psychologii lub socjologii

  • dobrze znasz język angielski (min. B2)

  • interesujesz się rekrutacją i chcesz się rozwijać w tym obszarze

  • umiesz skutecznie pracować pod presją czasu

  • posiadasz wiedzę dotyczącą skutecznych metod rekrutacji i selekcji i stosujesz ją w praktyce

  • prowadzisz skuteczne działania sourcingowe i Direct Search

  • skutecznie analizujesz dostępne dane i wyciągasz na ich podstawie prawidłowe wnioski

  • umiejętnie planujesz swoje działania i ustalasz priorytety

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity w ramach ZFŚS (dofinansowania świąteczne, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci naszych pracowników)

  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także zajęcia z języka angielskiego

  • system kafeteryjny (a w nim - bilety do kina, vouchery do sklepów internetowych, karta Multisport i wiele innych)

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Przewiń do profilu firmy