Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 31, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.

Strefowa 31

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych od początku do końca (określenie wymagań stanowiskowych, tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, aktywne poszukiwania kandydatów, przeprowadzanie selekcji aplikacji, wywiadów telefonicznych oraz spotkań) – głównie na stanowiska produkcyjne oraz specjalistyczne;

  • Współpraca z Hiring Managerami w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych;

  • Zarządzanie wewnętrznym systemem rekrutacyjnym;

  • Współtworzenie koncepcji, planowanie i wdrażanie rozwiązań rekrutacyjnych;

  • Zaangażowanie w proces zatrudnienia i onboarding nowych pracowników;

  • Organizacja działań szkoleniowo - rozwojowych dla pracowników;

  • Wsparcie działu personalnego w ramach prowadzonych projektów – m.in. oceny pracownicze, ankiety pracownicze, komunikacja, EB.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia;

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych min. 6 miesięcy;

  • Doświadczenie z pracą z systemami rekrutacyjnymi;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;

  • Umiejętność współpracy z managerami, budowania koncepcji i zarządzania projektami;

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania partnerskich relacji wewnątrz firmy i na zewnątrz firmy;

  • Świetna organizacja pracy i wielozadaniowość;

  • Samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Mile widziane doświadczenie w wewnętrznym dziale HR w procesach: szkolenia, rozwój, komunikacja, ocena, raportowanie wskaźników hr, employer branding.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej;

  • Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy, wybudowaliśmy nową halę produkcyjną pod nowy projekt, dzięki czemu masz szansę się z nami rozwijać;

  • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – nie wrzucimy Cię na głęboką wodę, a przygotujemy indywidualny plan wdrożeniowy;

  • Dofinansowujemy naukę języka angielskiego;

  • Dofinansowujemy kartę Multisport;

  • Oferujemy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – w pakiecie paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, Wczasy pod Gruszą, pożyczki pracownicze;

  • Oferujemy możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Hilton Foods – jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy