Młodszy Specjalista ds. Personalnych w Carolina Medical Center

LUX MED Sp. z o.o.

  • Pory 78, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Pory 78

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie indywidualnej dokumentacji zatrudnionych;

  • Sporządzanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych (umowa zlecenie, umowa o dzieło);

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • Ewidencja czasu pracy;

  • Sporządzanie dokumentów niezbędnych do naliczenia listy płac;

  • Prowadzenie rejestru delegacji odbywanych przez pracowników;

  • Sporządzanie planów urlopowych;

  • Nadzór nad okresowymi badaniami lekarskimi oraz szkoleniami z zakresu BHP​;

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach oraz wydawanie świadectw pracy;

  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów zgodnie z wytycznymi zawartymi w obowiązujących przepisach;

  • Rekrutacja pracowników przy współpracy z innymi działami;

  • Wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w podmiotach leczniczych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie szpitalne