Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych: weryfikacja, aktualizacja, archiwizacja,

  • Wystawianie dokumentów kadrowych (aneksy, przedłużenia, świadectwa pracy),

  • Administracja benefitami pracowniczymi (Opieka medyczna, Multisport, Ubezpieczenie na życie),

  • Odpowiedzialność za proces prawidłowego naliczania bonusów wynikających z systemów premiowych,

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz wsparcie menagerów tym zakresie,

  • Przygotowanie zaświadczeń, dokumentów kadrowych oraz raportów wnętrznych,

  • Monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP,

  • Nadzór nad poprawnością danych na platformie komunikacyjnej (aktualizacja danych, urlopy),

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów kadrowo – płacowych w dziale,

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia pracy w dziale kadr i płac

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, administracja, psychologia, prawo)

  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy,

  • Samodzielności w działaniu i umiejętności pracy z danymi pod presją czasu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Spot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy