Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

DHL Global ForwardingO firmie

DHL Global Forwarding

Krakowiaków 50

Warszawa

DHL Global Forwarding to wiodący gracz na globalnym rynku logistycznym świadczący usługi w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży, którzy nieustannie rozwijają gamę oferowanych rozwiązań logistycznych, usprawniają procesy operacyjne i sprzedażowe tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Administracja benefitami pracowniczymi oraz systemami motywacyjnymi
  • Działania wspierające aktualizację akt osobowych oraz zakresów obowiązków pracowników
  • Administracja działań związanych z Badaniem Opinii Pracowników
  • Sporządzanie analiz dotyczących pracowników (struktury, fluktuacja, wynagrodzenia) oraz innych raportów personalnych oraz prezentacji wg wytycznych przełożonego
  • Bieżący kontakt z zewnętrznym partnerem biznesowym ds. kadr i płac oraz w zakresie administracji personalnej
  • Administracja spraw pracowniczych i.e. nagrody jubileuszowe, kończące się umowy, urlopy macierzyńskie i wychowawcze
  • Wsparcie pracowników firmy w zakresie administracji personalnej, odpowiadanie na zapytania oraz udzielanie rzetelnej informacji dot. spraw pracowniczych
  • Prowadzenie projektów i działań związanych z well-beingiem , zaangażowaniem i różnorodnością

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze administracji personalnej,  wsparcia działu HR lub HRBP,
  • Doświadczenia we współprowadzeniu / prowadzeniu projektów, działań  związanych z budową kultury organizacyjnej,
  • Doświadczenia we wdrażaniu programów i rozwiązań comp&ben,
  • Znajomości przepisów prawa pracy na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel, Power Point,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji oraz przekazywania informacji w sposób kompleksowy i zwięzły,
  • Zaangażowania w pracę oraz wysokiego poziom automotywacji.

Z naszej strony oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie – Lidera w branży logistycznej,
  • Pracę pełną wyzwań, w świetnej atmosferze wzajemnego szacunku, wsparcia i zaufania,
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich oraz biznesowych, jak również dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy,
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie,
  • Bogaty pakiet benefitów oraz uczestnictwa w firmowych eventach i spotkaniach integracyjnych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie
aplikacji (CV i list motywacyjny) w ciągu
30 dni od daty ukazania się ogłoszenia
za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi osobami spełniającymi nasze oczekiwania.

Dodatkowe informacje: www.dhl.com.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne