Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy,
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy,
  • przygotowanie i przeprowadzanie rekrutacji oraz nadzór nad jej procesem w firmie,
  • wsparcie w procesie adaptacji nowych pracowników w firmie,
  • udział w realizacji polityki rozwoju pracowników,
  • wsparcie w procesie zatrudniania i zwalniania pracowników,
  • obsługa administracyjna benefitów,
  • przyjmowanie i rejestracja dokumentów w programie kadrowo-płacowym,
  • wsparcie w prowadzeniu zwolnień lekarskich,
  • prowadzenie ewidencji urlopu, sprawdzanie zgodności danych w wewnętrznym systemie Intranet oraz w systemie kadrowo-płacowym, naliczanie urlopów,
  • kontrola nad szkoleniami wstępnymi, stanowiskowymi i okresowymi BHP oraz ścisła współpraca z osobą odpowiedzialną za zagadnienia z zakresu BHP,
  • kontrola ważności orzeczeń lekarskich oraz przygotowywanie skierowań na badania lekarskie wstępne, kontrolne, okresowe,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych ZUS,
  • wypełnianie sprawozdań GUS,
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu HR na potrzeby wewnętrzne,
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, świadectw pracy, listów intencyjnych,
  • przygotowywanie umów cywilnoprawnych,
  • współtworzenie regulaminów i procedur z zakresu HR,
  • porządkowanie i archiwizowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie, doświadczenie, wiedza: min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ukończone studia wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi lub kurs kadrowo-płacowy „Kadry i płace w praktyce” organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych, znajomość przepisów prawa pracy oraz umiejętność praktycznego ich zastosowania, znajomość zasad sporządzania deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, znajomość dokumentacji kadrowej i zasad jej prowadzenia oraz archiwizacji,
  • Umiejętności: samodzielność w działaniu, doskonała organizacja i dyscyplina pracy, terminowość, określanie priorytetów, praca pod presją czasu, szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, praca na dużych zbiorach danych, tworzenie raportów / zestawień, znajomość MS Office, zwłaszcza Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, analityczne myślenie.
  • Cechy osobowości: dokładność i skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju, komunikatywność i otwartość, wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • znajomość systemu Enova,
  • znajomość systemu Płatnik.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia pod okiem specjalistów i praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport),
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Młodszy Specjalista ds. Personalnych, Warszawa