Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Nest Bank S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie dokumentacją personalną (umowy o pracę, aneksy, akta osobowe, itp.)
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie raportów dotyczących spraw kadrowo- płacowych
  • Prowadzenie bieżącej obsługi benefitów pracowniczych
  • Współudział w projektach z zakresu szerokorozumianego HR

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrze znasz MS Office, w szczególności programu Excel
  • Jesteś samodzielny/a i odpowiedzialny/a za powierzone Ci zadania
  • Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi oraz masz pozytywne nastawienie
  • Masz zdolność do efektywnego zarządzania własnym czasem pracy

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze z ambitnym, dynamicznym zespołem
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego poprzez udział we wdrażaniu najlepszych praktyk z zakresu HR
  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Młodszy Specjalista ds. Personalnych, Wołoska 24, Warszawa