Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. personalnych

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

aleja Jana Pawła II 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu oraz działaniach w obszarze HR w zakresie realizacji celów biznesowych (m.in. publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, rekrutacja, onboarding),

  • udział w procesie planowania rozwoju pracowników,

  • wsparcie operacyjne w zakresie komunikowania i wdrażania zmian organizacyjnych,

  • wsparcie merytoryczne w obszarze prawa pracy,

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu,

  • dostarczanie odpowiednich narzędzi i rozwiązań z obszaru HR, wspierających realizację strategicznych celów biznesowych.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów z różnych obszarów HR wspierających strategię firmową,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziane kierunkowe – ZZL,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,

  • wysokie zdolności interpersonalne m.in. umiejętność budowania relacji, umiejętność strategicznego myślenia oraz umiejętność prezentacji,

  • proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • mile widziana znajomość języka obcego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • finasowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń

  • i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy