Ta oferta pracy jest nieaktualna od 872 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

W naszym wrocławskim biurze pracuje już ponad 600 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 01/HR/Wro

Opis stanowiska:

Młodszy Specjalista ds. Personalnych jest odpowiedzialny za przygotowanie i analizę raportów HR oraz kontrolę dokumentacji. Do zadań osoby na tym stanowisku należy również wsparcie administracyjne działu HR oraz wsparcie w procesach szkolenia i rozwoju pracowników.

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność określania priorytetów oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne
  • Wyjazdy integracyjne
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Wsparcie w relokacji*

Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym,
prosimy przesyłać klikając:

www.pl.capgemini-sdm.com/kariera

*Akcja Relokacja obejmuje aplikacje złożone w terminie 8.09.2014 - 30.06.2015. Pracownik otrzyma pakiet jeżeli spełnia wszystkie, następujące warunki:

  • zostanie zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • siedziba oddziału pracodawcy, w której ostatnio świadczył pracę (pracował przez co najmniej rok) lub w przypadku kandydatów, którzy ukończyli studia, uczelnia, na której studiował w trybie dziennym, znajdowały sie poza województwem dolnośląskim lub w odległości min. 70 km od naszego biura (odległość mierzona w linii prostej)
  • zakończył pracę lub studia w okresie nie dłuższym niż 4 miesiące przed podjęciem pracy w naszej firmie

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się