Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Produkujemy komponenty bezpieczeństwa dla samochodów Alfa Romeo, Audi, BMW, Ford, Peugeot, Porsche, Skoda, Seat, Toyota, Volkswagen.

EBCC ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI! DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W związku z rozwojem organizacji zatrudnimy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • koordynacja procesu zatrudniania pracowników oraz nadzór nad dokumentacją związaną z zatrudnieniem (przygotowywanie umów, skierowań na badania lekarskie, organizacja szkoleń BHP itp.)
  • prowadzenie spraw związanych ze stosunkiem pracy m.in. badania lekarskie, przygotowywanie dokumentów tj. umowa o pracę, aneks zmieniający, wypowiedzenie, świadectwo pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach itp.
  • tworzenie raportów i analiz (absencje pracownicze, rotacje, zestawienia kosztów itp.) realizacja projektów rekrutacyjnych
  • współpraca z managerami poszczególnych działów w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • przygotowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, ZZL)
  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • mile widziana znajomość prawa pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • liczne benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,  karta Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, imprezy integracyjne, bony świąteczne, paczki na Mikołaja).

Miejsce pracy: Wrocław, praca na trzyzmianowym

Kontakt: Dział Personalny Wrocław, ul. Bystrzycka 89, telefon: +48 534 766 425 lub przez przycisk Aplikuj teraz.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę EBCC Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.02.101.926 z późn. zm.)".
Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Złożonych dokumentów nie odsyłamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się