Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. personalnych

PGNiG SAO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Sekcja Personalna w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko

Młodszy specjalista ds. personalnychNumer ref.: 24_ZG_09_20

Departament Personalny / Sekcja Personalna w Zielonej Górze

Zadania:

  • Prowadzenie spraw, dokumentacji oraz kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników Oddziału w Zielonej Górze;
  • Sporządzanie raportów, analiz, prezentacji w zakresie wynagrodzeń i zatrudnienia;
  • Archiwizacja dokumentacji pracowników w obsługiwanym Oddziale;
  • Monitorowanie i kontrola czasu pracy pracowników Oddziału, sporządzanie raportów i rozliczeń w tym zakresie;
  • Udział w realizowanych projektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu prawa pracy;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego;
  • Mile widziana znajomość SAP HR

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy