Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Płac

FCA Services Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu podczas naliczania wynagrodzeń za czas choroby oraz zasiłków,

  • Wsparcie działu podczas kontroli merytoryczno-formalnej dokumentów niezbędnych do wypłaty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych

  • Wsparcie podczas sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz korygujących do ZUS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (Ekonomia, finanse i rachunkowość itp.)

  • Doświadczenie w obsłudze spraw kadrowo-płacowych lub kurs kadrowo-płacowy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, wynagrodzeń za czas choroby i zasiłków,

  • Dobra obsługa komputera MS Office ( Excel, Word, Access),

  • Bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Terminowość, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Kultura osobista i komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość programu Płatnik ZUS,

  • praktyczna znajomość obsługi ZUS PUE

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych organizacji na Podbeskidziu

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Kontakt z wybranymi kandydatami

3

Rozmowa z Działem HR

4

Rozmowa z kierownikiem działu

5

Decyzja

FCA Services Polska Sp. z o.o.

FCA Services Polska Sp. z o.o. jest spółką międzynarodowej grupy Fiat Chrysler Automobiles, świadczącą usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek należących do Grupy. Usługi finansowo-księgowe obejmują szereg działań składających się na procesy Purchase-To-Pay, Order-To-Cash, obsługę środków trwałych oraz księgowość główną i sprawozdawczość. W Polsce zatrudniamy ponad 1100 osób, z czego około 960 pracuje w Bielsku-Białej, pozostali zatrudnieni są w biurach głównie z Tychach, Sosnowcu i Płocku. Do naszego biura w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydata na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy