Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Płac

HRK S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników, zleceniobiorców lub ze wsparciem specjalisty, przy obsłudze podmiotów, wymagających większego doświadczenia;
  • Sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych;
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów placowych i statystycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego w samodzielnym naliczaniu płac pracowników;
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych oraz Płatnik;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Mile widziane

  • Znajomość systemu Teta
  • Dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

Jeśli czujesz, że płace to Twoja pasja i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze to HRK Payroll to idealne miejsce dla Ciebie. Pod okiem najlepszych specjalistów będziesz mógł rozwijać swoją wiedzę. Stawiamy na pracę w atmosferze wsparcia, z nami nawet Polski Ład nie jest taki straszny :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dyżury psychologa w biurze
  • szkolenia wewnętrzne

Zespół HRK Payroll specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej. Ponad 250 ekspertów i ekspertek pracuje dla ponad 150 klientów z branż takich jak farmacja, finanse i ubezpieczenia, retail, SSC/BPO, produkcja, IT & Teleco, czy energetyka. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy także biuro w Łodzi, Wrocławiu i Krakowie.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac

Młodszy Specjalista ds. Płac, Łódź