Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. płac

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, ekwiwalentów

  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów

  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych PIT-11, Pit-4R

  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, GUS, PFRON

  • Rejestracja/ wyrejestrowywanie pracowników w ZUS

  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • Rozliczanie benefitów pracowniczych

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Przygotowanie cyklicznych raportów na potrzeby wewnętrzne

  • Pozostałe czynności operacyjne w obszarze administracyjnym

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z płacami

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarach kadrowo-płacowych

  • Orientacja na procesy biznesowe

  • Proaktywna postawa

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dogodną lokalizację – centrum Wrocławia

  • Świetną atmosferę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • Benefity dostępne w ramach platformy Motivizer