Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Płac

ENEA Centrum Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja zwolnień lekarskich;

  • Pozyskiwanie druków Z-15 od pracowników;

  • Prowadzenie korespondencji z Komornikami, ZUS, US, pracownikami itp.;

  • Obsługa PPE;

  • Nanoszenie danych naliczeń i potrąceń na listy płac;

  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach dla pracowników i byłych pracowników;

  • Wprowadzanie dokumentacji do e-teczki;

  • Sporządzanie list płac oraz ich księgowanie;

  • Generowanie przelewów z list płac;

  • Obsługa programu Płatnik.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackie;

  • Znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i ustawy zasiłkowej;

  • Miele widziana znajomość platformy PUE ZUS, SAP HR, Programu Płatnik oraz Excel;

  • Dobra praca w zespole.

Przewidywany termin zatrudnienia: czerwiec 2021

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.