Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Płacowo-Kadrowych

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Główne obszary działalności Polska Press to prasa płatna i bezpłatna, Internet i drukarnie. Dołącz do naszego zespołu HR w Łodzi jako:

miejsce pracy: Łódź
Jakie będą Twoje zadania?
  • pełna obsługa kadrowa i płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami
  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • sporządzanie i przekazywanie pracownikom zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • prowadzenie korespondencji związanej z postępowaniami egzekucyjnym
  • archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
Wymagania:

Jeżeli:
  • jesteś osobą energiczną, pogodną, elastyczną, masz wysoką kulturę osobistą i lubisz pracę zespołową,
  • chcesz się uczyć i rozwijać
  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę,
  • jesteś osobą systematyczną, odpowiedzialną i dokładną
  • wykonujesz zadania dokładnie i dbasz o jakość,
  • chcesz zdobyć wiedzę praktyczną w obszarze kadrowo-płacowym,
  • posiadasz bardzo dobra znajomość Ms Office (Word, Excel)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,
  • szkolenie z obsługi programów kadrowo-płacowych,
  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów i wsparcie życzliwego zespołu z całej Polski
  • możliwość korzystania z benefitów: pakietów medycznych i sportowych
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bonusy świąteczne
Jeżeli odpowiedziałaś/eś "TAK" na większość informacji,które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu,
zaaplikuj i dołącz do nas!
Pamiętaj, że to Ty decydujesz o swoim życiu i zawsze jest dobry czas na zmianę :) Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie wyślij do nas swoją aplikację.

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy