Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Planowania i Analiz Biznesowych

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Krakowiaków 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

CASTORAMA POLSKA

Krakowiaków 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i analiza kosztów operacyjnych spółki

  • ścisła współpraca z Działem Operacyjnym i sklepami w zakresie tworzenia i kontroli realizacji planu finansowego

  • sporządzanie miesięcznych raportów i analiz na potrzeby lokalnego zarządu i grupy kapitałowej

  • udział w przygotowywaniu i aktualizacji budżetów oraz planów strategicznych spółki

  • analizy ad hoc

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (profil: finanse i rachunkowość)

  • dobra znajomość rachunku zysku i strat

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze finansów

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra praktyczna znajomość programu MS Excel, znajomość analizatorów baz danych (SAP BO, Power BI) będzie dodatkowym atutem

  • wnikliwość i dobre umiejętności analityczne

  • komunikatywność i umiejętność pracy w projektach międzydziałowych

To oferujemy

  • pracę w miłej i twórczej atmosferze

  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szereg szkoleń

  • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania

  • możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy