Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. planowania i importu

Panta Sp z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Warecka 3A

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwój relacji z dostawcami,

  • organizacja i nadzór transportu,

  • przygotowywanie, wysyłanie i koordynowanie zamówień zakupu,

  • utrzymywanie prawidłowych poziomów stanów magazynowych towarów wedle ustalonych schematów,

  • typowanie materiałów słabo rotujących wedle ustalonych schematów,

  • kwotowanie wedle ustalonych schematów,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie,

  • znajomość oferty określonych dostawców.

Nasze wymagania

  • angielski na poziomie minimum B2

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość programu CDN XL,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilną pracę w polskiej firmie, obecnej na ryku od ponad 30 lat,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia produktowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego.