Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. planowania i organizacji

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie grafikami lekarskimi w celu zapewnienia założonego poziomu dostępności do wybranych specjalności i niwelowania niewykorzystanych godzin w oddziale,

  • współpracę z kierownikiem oddziału, departamentem medycznym i personalnym w zakresie rekrutacji i zatrudniania lekarzy,

  • koordynowanie procesu wdrożenia nowych lekarzy do pracy.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i przewidywania,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i budowania relacji,

  • pomysłowość w poszukiwaniu kontaktów do nowych lekarzy,

  • samodzielność w działaniu i nastawienie na rezultat,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 25-letnim doświadczeniem

  • atrakcyjne miejsce pracy

  • dogodną lokalizację

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników