Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. planowania i organizacji

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie grafikami lekarskimi w celu zapewnienia założonego poziomu dostępności do wybranych specjalności i niwelowania niewykorzystanych godzin w oddziale,

  • współpracę z kierownikiem oddziału, departamentem medycznym i personalnym w zakresie rekrutacji i zatrudniania lekarzy,

  • koordynowanie procesu wdrożenia nowych lekarzy do pracy.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i przewidywania,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i budowania relacji,

  • samodzielność w działaniu i nastawienie na rezultat,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

To oferujemy

  • pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielność w działaniu i wyzwania dające możliwość realnego rozwoju zawodowego i osobistego

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • dostęp do platformy szkoleniowo - webinarowej