Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. planowania i przygotowania produkcji

SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.

Walczaka 25

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • w zależności od obszaru, w ramach którego rozpoczniemy współpracę,

  • planowanie, przygotowanie, uruchomienie produkcji,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, wprowadzanie zmian,

  • opracowywanie, pielęgnacja, optymalizacja kosztów, procesów i konceptów produkcyjnych,

  • wspieranie startów produkcji nowych projektów,

  • przeprowadzanie analiz dotyczących przyczyn potencjalnych zagrożeń i niezgodności (FMEA, 5WHY),

  • realizacja działań korygujących i zapobiegawczych w danych projekcie,

  • wyjaśnianie wszelkich niejasności technicznych związanych z projektem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • operatywność, kreatywność, komunikatywność,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • dyspozycyjność, dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Sumitomo Electric Bordnetze to globalny dostawca motoryzacyjny zatrudniający ponad 39 000 pracowników w 14 krajach. SEBN jest częścią japońskiej grupy Sumitomo Electric Industries, której korzenie sięgają ponad 400 lat, z około 380 spółkami zależnymi w różnych branżach na całym świecie.

Portfolio produktów obejmuje systemy okablowania, a także komponenty elektryczne i elektroniczne do konwencjonalnych i elektrycznych technologii napędowych, w tym zestawy wiązek niskonapięciowych i wysokonapięciowych.

Do klientów Sumitomo Electric Bordnetze należy w szczególności Grupa Volkswagen z markami Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Bugatti i Porsche.

Przewiń do profilu firmy