Młodszy Specjalista ds. Planowania i Rejestracji Suplementów Diety, Kosmetyków, Wyrobów Medycznych na Rynkach Zagranicznych

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w opracowywaniu nowych produktów,

  • opracowywanie analizy rynku pod kątem planowania rozwoju asortymentu firmy,

  • przygotowywanie, organizację i koordynację opracowania dokumentacji umożliwiającej wprowadzenie produktów do obrotu, zgodnie z aktualnymi wymaganiami w zależności od kwalifikacji produktu,

  • weryfikacja zgodności dokumentów pod względem formalno-prawnym,

  • składanie dokumentacji do odpowiednich urzędów oraz monitorować przebieg procesu notyfikacji,

  • przygotowywanie korespondencji dotyczącej prowadzonych procesów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji poza firmą,

  • poszerzanie oraz aktualizowanie wiedzy w zakresie wymagań formalno-prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne, chemiczne lub pokrewne,

  • umiejętność szybkiego nabywania i aktualizacji wiedzy z zakresu wymagań prawnych i procedur formalnych dotyczących środków spożywczych i kosmetyków,

  • dodatkowym atutem będzie staż w dziale rejestracji produktów,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • odpowiedzialność, obowiązkowość oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na rozwój

  • umowę o pracę

  • stałe godziny pracy

  • kartę sportową OK System ( ze zniżkami do kin i teatrów)

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • premie świąteczne

  • dofinansowanie do wakacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego