Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Planowania i Rozliczania Produkcji

Greiner Packaging Sp. z o.o.O firmie

Greiner Packaging Sp. z o.o.

Plantowa 16

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i monitorowanie realizacji oraz uaktualnianie planu produkcji.

  • Monitorowanie poziomu zapasów surowców i wyrobu gotowego, przeprowadzanie inwentaryzacji surowców i wyrobu gotowego

  • Koordynacja zleceń produkcyjnych.

  • Potwierdzanie czasów dostaw klientom wewnętrznym.

  • Tworzenie oraz rozliczanie zleceń produkcyjnych.

  • Analiza obciążeń i ustalanie priorytetów produkcyjnych.

  • Prawidłowe ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentów z przebiegu procesu produkcyjnego.

  • Terminowe i sumienne wykonywanie powierzonych zadań służbowych i poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Pracę w zgranym zespole

  • Szkolenia

  • Umowę o pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Od 150 lat firma Greiner Packaging rozwija rodzinny biznes w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Dziś ponad 30 fabryk GP, rozsianych po całym świecie, dzięki szerokiej gamie produktów i technologii zaspokaja potrzeby klientów i konsumentów.

Od lat, w czołówce najlepiej zarządzanych i najbardziej efektywnych fabryk znajdują się polskie zakłady w Teresinie i Grodzisku Mazowieckim.

Jedna z dwóch, młodsza fabryka Greiner Packaging mieści się w Grodzisku Mazowieckim, w zaskakująco malowniczym położeniu. Otoczenie przyrody daje chwilę wytchnienia w momentach najbardziej wytężonej pracy. Kluczem do naszego sukcesu jest ciągłe doskonalenie się, możliwe dzięki otwartym umysłom naszych współpracowników, odważnym zespołom i wsparciu nowoczesnych technologii.

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę. W naszym przekonaniu to istotny element wpływający na budowanie zaufania w rozwijającej się organizacji i dynamicznym otoczeniu biznesowym.

AKTUALNIE DO NASZEJ FABRYKI GRODZISKU MAZOWIECKIM (UL. PLANTOWA 16)

POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) drogą pocztową lub elektroniczną do dnia 30.05.2021 r. za pomocą przycisku do aplikowania.

Dołącz do nas!

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.