Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

  • Droga Młyńska 5, Kruszwica
    Kruszwica, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Droga Młyńska 5

Kruszwica

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z uczestnikami procesu planowania i logistyki

  • Tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym

  • Rozliczanie produkcji

  • Monitorowanie poziomu zapasów

Nasze wymagania

Jeżeli jesteś kandydatem który:

• Posiada umiejętności analitycznego myślenia

• Potrafi efektywnie planować pracę oraz potrafi działać pod presją czasu

• Lub jesteś studentem lub absolwentem

A ponadto:

• Masz ukończone studia lub kształcisz się na kierunku zarządzanie, logistyka lub pokrewnym

• Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel)

• Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację

DOŁĄCZ DO NAS!

Odpowiemy na każdą ofertę zgłoszenia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół

  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Premie roczne

  • Karty Sodexo

  • W piątki pracujemy do 14.00