Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Planowania i Zakupów

Grupa Kapitałowa VOX

Gdyńska 143

Czerwonak (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zapasem w grupie Profile VOX,

  • kontrola zapasu pod kątem jego rotacji oraz okresu jego zalegania na poszczególnych magazynach,

  • weryfikacja produktów nierotujących lub wycofanych z oferty,

  • operacyjna obsługa procesów zakupowych w kategoriach materiały opakowaniowe i pomocnicze,

  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze zapasów - praca z dużą ilością rekordów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny,

  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem SAP (ale chętnie nauczymy krok po kroku)

To oferujemy

  • ambitną pracę u lidera o ugruntowanej pozycji rynkowej i ciekawej kulturze organizacyjnej,

  • stały i zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą,

  • zniżki na cały asortyment VOX – idealne jeśli właśnie budujesz, remontujesz lub odświeżasz swoje Wnętrze,

  • lektoraty językowe

  • dofinansowanie do dalszego rozwoju – kursy, studia

  • zniżki na ofertę szkół w ramach naszej grupy - SWPS, CDV, SoF

  • możliwość rozwoju i samodzielności oraz wdrażania własnych inicjatyw – nie jesteśmy ograniczeni tzw. „centralą”

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Profile VOX, Meble VOX oraz Składy VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy