Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Planowania Inwestycji Przemysłowych

FLUOR S.A. O firmie

  • Gliwice, Polska
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

FLUOR S.A.

Gliwice

Gliwice

Korporacja Fluor – jesteśmy globalnym liderem, który projektuje, buduje, zarządza i utrzymuje największe inwestycje na całym świecie dla Klientów we wszystkich sektorach przemysłu. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.fluor.com bądź śledzenia naszej działalności na FacebookTwitter albo YouTube. Biuro w Gliwicach dostarcza usługi dla przemysłu Advanced Technology & Life Sciences oraz chemicznego/ petrochemicznego.

W związku z rozpoczęciem kilku nowych projektów poszukujemy specjalistów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Planowania Inwestycji PrzemysłowychNumer ref.: Miejsce pracy: praca zdalna + Gliwice, śląsk (biuro)

Poszukujemy osoby gotowej dołączyć do naszego zespołu Planistów, nastawionej na szybki rozwój umięjętności zawodowych z zakresu harmonogramowania inwestycji przemysłowych.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Planistą prowadzącym i Kierownikiem Projektu.
  • Tworzenie harmonogramów inwestycji.
  • Nadzór i współpraca z podwykonawcami przy przygotowywaniu harmonogramów.
  • Koordynacja i monitorowanie harmonogramów podwykonawców uwzględniająca priorytety Inwestycji.
  • Raportowanie postępów prac, analiza odchyleń i różnic.
  • Opracowywanie – w razie potrzeby – wytycznych planu działań naprawczych; weryfikacja harmonogramów podwykonawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie zdobyte w szerokopojętej branży inżynieryjnej związanej z projektami inwestycji przemysłowych.
  • Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania z pakietu MS Office.
  • Zdolność szybkiego przyswajania i wykorzystywania nowej wiedzy oraz rozwiązywania problemów.
  • Operatywność w działaniu.

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi programu Primavera Project Planner lub MS Project.
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na etapie budowy.
  • Dyspozycyjność związana z możliwością czasowego oddelegowania na budowę w kraju lubi za granicą.

Oferujemy:

  • Stanowcze podejście do kwestii bezpieczeństwa. Aktualnie wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy on-line, a do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej pracujemy zdalnie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i 75 letniej tradycji.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów.
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
  • Wielowymiarowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy, m.in. poprzez pomoc opiekuna, pakiet szkoleń on-line oraz dostęp do platform e-learningowych.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in.: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie wypoczynku, Pracowniczy Program Emerytalny, elastyczne godziny pracy, wyjścia integracyjne, liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie).

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku Aplikuj.

Przed złożeniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią poniższej klauzuli informacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy