Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Planowania

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kołodziejska 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Unilever Polska Sp. z o.o.

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • planowanie mieszania herbat aromatyzowanych dla fabryki oraz monitorowanie sporządzonych planów mieszania

  • przygotowanie harmonogramów oraz wystawianie zamówień dla ziół oraz aromatów niezbędnych do procesu mieszania

  • przygotowywanie master daty pod procesy planistyczne

  • analiza i przygotowanie planu dystrybucji do klientów

  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasów ziół, aromatów oraz herbat aromatyzowanych

Nasze wymagania

  • zainteresowanie obszarem planowania produkcji

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego ustalania priorytetów

  • bardzo dobra obsługa pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • samodzielność

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP/ APO będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

  • nagrody za wprowadzanie usprawnień

  • program wsparcia dla Pracownika i jego Rodziny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

rozmowa rekrutacyjna

3

spotkanie rekrutacyjne

W katowickiej Fabryce Herbaty możecie zobaczyć wszystkie technologie produkcji herbat na świecie. To tutaj pakujemy najbardziej rozpoznawalną markę tego napoju na świecie – Lipton. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego, dostępowi do najnowocześniejszych narzędzi (roboty, drukarki i skanery 3D) oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, do której możesz dołączyć już dziś!

Przewiń do profilu firmy