Młodszy specjalista ds. planowania łańcucha dostaw

Stadler Polska Sp. z o.o.

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów dostaw materiałów i surowców niezbędnych do produkcji oraz nadzór nad prawidłowością ich realizacji

  • Monitorowanie ryzyka niedoborów dostaw lub nadmiernych zapasów i optymalizacja komponentów w procesie (VIP)

  • Bieżąca kontrola, aktywne zarządzanie dostawcami i weryfikowanie terminowości awizacji w systemie TMS

  • Reagowanie na nagłe zmiany zamówień – kontakt z planistami w celu przyspieszenia lub opóźnienia produkcji

  • Codzienna współpraca z zespołami logistyki, jakości, zakupów, produkcji i inżynierii

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i orientacja na cele

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych do celów analiz w Excel (tabele przestawne, zaawansowane formuły)

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (logistyka, zarządzanie, planowanie itp.)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TMS,CT

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania

  • Ambitne i odpowiedzialne projekty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • Karty lunchowe

Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy w Siedlcach powyżej 600 pojazdów szynowych, w tym 60 nowoczesnych pociągów FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Przewiń do profilu firmy