Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. planowania produkcji

MMP PREMIUM POLSKA sp. z o.o.

  • Toruńska 149a, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Toruńska 149a

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji

  • Zapewnienie ciągłości i płynnej realizacji zamówień klientów przy najbardziej optymalnym obłożeniu maszyn

  • Analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów

  • Ścisła współpraca z działem produkcji, działem zakupów, działem obsługi klienta

  • Raportowanie i analiza realizacji planów

  • Analiza obciążenia linii produkcyjnych i ustalanie priorytetów produkcyjnych

  • Udział w zespołowym rozwiązywaniu problemów oraz w projektach usprawniających proces łańcucha dostaw

  • Utrzymywanie danych w systemie ERP oraz dokumentacji zgodnie ze standardami obowiązującymi w przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie produkcją, logistyka i pokrewne

  • Umiejętność swobodnego poruszania się w programie Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania, analizy danych, wyciągania wniosków

  • Umiejętność nadawania priorytetów

  • Umiejętność pracy w dynamicznym, produkcyjnym środowisku o dużej zmienności

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub znajomość systemów ERP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie współpracującej z najbardziej rozpoznawalnymi markami kosmetycznymi z segmentu premium

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus roczna premia

  • Prywatna opieka medyczna w pełni finansowana przez Firmę, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport

  • Dofinansowanie do wypoczynku, do aktywności fizycznej, bony na święta, paczki dla dzieci,

  • Efektywny on-boarding wraz z opiekunem w pierwszych tygodniach pracy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Kawa z dobrego expressu, herbata w każdej kuchni i na stołówce

  • Duży parking

  • Możliwość pracy częściowo w trybie Home Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma MMP Premium Polska Sp. z o.o. producent opakowań z kartonu do produktów marek z segmentu premium poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy