Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. planowania produkcji

Deceuninck Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Miejsce pracy Jasin/Swarzędz

Główne zadania:

  • Codzienna kontrola zapasów wszystkich materiałów produkcyjnych (w tym eksploatacyjnych) np. (mieszanek, przetworzonych materiałów, uszczelek, taśm ochronnych itp.)
  • Codzienne sporządzanie raportów w systemie, dotyczących zużycia materiałów do produkcji oraz materiałów eksploatacyjnych na produkcji
  • Zamawianie niezbędnych ilości materiałów (w tym eksploatacyjnych) na najbliższe dni zgodnie z planem produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za poprawność danych w systemie dotyczących wszelkich przemieszczeń i zapasów materiałów używanych w procesie produkcji
  • Codzienna współpraca z działem planowania oraz produkcji

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub kierunkowe techniczne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Min. 1-2 lata doświadczenia na produkcji/w logistyce w obszarze planowania
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem i procesem

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Opieka medyczna w Medicover
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Deceuninck Poland Sp. z o.o.  z siedzibą w Jasinie, zgodnie z ustawą z dnia dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Deceuninck Poland Sp. z o.o.  z siedzibą w Jasinie przy ul. Poznańskiej 34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy