Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Planowania Systemów Teleinformatycznych (VAS i SIMOTA)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Przygotowanie, rozwój i utrzymanie systemów teleinformatycznych w domenie platform usług dodanych (VAS) oraz sieci Core.
    • Planowanie oraz analizy dotyczące wprowadzania nowych technologii i funkcjonalności do sieci operatora komórkowego w obszarze usług głosowych, kart SIM oraz zdalnego zrządzania kartami SIM i urządzeniami.
    • Koordynacja tworzenia wymagań technicznych i zaleceń dotyczących planowania, projektowania oraz utrzymania systemów SIM OTA (over-the-air update) oraz Device Manager
    • Praca w zespole projektowym, współpraca z dostawcami zewnętrznymi, specyfikowanie i nadzorowanie zlecanych prac.
    • Śledzenie rozwoju międzynarodowych standardów telekomunikacyjnych i informatycznych (m.in. ETSI, 3GPP, IETF)
    • Przygotowywanie i wdrażanie strategii technologicznej sieci

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: informatyka, telekomunikacja)
    • Masz doświadczenie w projektowaniu lub utrzymaniu systemów informatycznych
    • Znajomość podstaw technologii związanych z kartami SIM będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziana znajomość standardów 3GPP, środowiska sieciowego operatora mobilnego, technologii IMS i VoLTE
    • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
    • Znajomość środowiska i podstawowe umiejętności automatyzacji i pisania skryptów w środowisku Linux
    • Mile widziana znajomość narzędzi developerskich typu NetBeans i Git
    • Podstawowa wiedza na temat technologii związanych z wirtualizacją, cloud computing, orchestration
    • Umiejętność szybkiej i elastycznej adaptacji do zmian oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Płynna znajomość języka angielskiego
    W aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P4 Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r, poz. 922).
    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top